Fiskars 139910 oranžový/čierny

1000 mm

• ľahká manipulácia,
    • šetrí chrbát aj ruky,
    • z mojej strany spokojnosť s výrobkom

produkt som si vybrala na základe recenzií, nakoľko som niečo podobné zháňala.
    Výrobok pri používaní šetrí chrbát aj ruky, takže spokojnosť s používaním.

vyborna vec, nelutujem ani euro

• Rychla praca
    • vytrhne koren aj ked je hlbsie
    • treba si najst system prace. Vytrhava cely drn, cize nie len rastlinku. Cize vam ostane mala diera. Ja som rozmocil travnik, vytrhol drn s pristrojom a potom z drnu so vytiahol rastlinku aj s korenom a drn vratil naspet do diery. Trochu pracne, ale nenasiel som lepsi sposob (okrem chemie, ktoru nechcem davat kvoli dietatu).

sikovny a rychly pomocnik pre vycistenie vasho travnika

900 g
Dĺžka
1000 mm

Fiskars 139910 - vytrhávač buriny     Vytrhávač buriny je dômyselný vynález. Je ľahký a je ľahké s ním pracovať. Jeho čeľuste z nerez ocele uchopia korene vo väčšej hĺbke. Práca s ním je pohodlná. Burinu nemusíte vykopávať ani sa k nemu zohýbať. Je určený k ničeniu buriny, bodliakov i púpav bez použitia chémie. Trvanlivé čeľuste sú vyrobené z nerez ocele a násada je z hliníka pre zaistenie nízkej hmotnosti. Všetky plastové časti, okrem objímky, sú z polyamidu vystuženého sklenenými vláknami. Sťahovaci ...

• ľahká manipulácia,
    • šetrí chrbát aj ruky,
    • z mojej strany spokojnosť s výrobkom

produkt som si vybrala na základe recenzií, nakoľko som niečo podobné zháňala.
    Výrobok pri používaní šetrí chrbát aj ruky, takže spokojnosť s používaním.

vyborna vec, nelutujem ani euro

• Rychla praca
    • vytrhne koren aj ked je hlbsie

sikovny a rychly pomocnik pre vycistenie vasho travnika

• pekný nástroj
    • v skutočnosti nepoužiteľný

nástroj má slúžiť na vytiahnutie buriny, ale pri suchej pôde sa nedá ani zapichnúť do zeme. A keď je zem mokrá, tak na vytiahnutie buriny nepotrebujem nástroj, ale vytiahnem ju rukou. Aj pri použití nástroja sa treba zohnúť do predklonu. Takže pre mňa nepotrebný a nepoužiteľný.

• Funguje, pomáha pri pestovaní trávnika

Dobrý pomocník.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Super vecicka. Povytahuje vsetko co do travnika nepatri.
    • Cistenie, ale to je normalne.

Vyssia cena ale nic podobne som nenasiel. Povie sa ze burinu vytrhnes aj rukou. Ale tato vecicka ju vytiahne aj s korenom. Co je niekedy aj 20-30 cm velky.

• Zatial spokojnost

Vyborna vec

• vsetko
    • nic

mal som kupit este jeden, aby sme sa s manzelkou o to nenatahovali. nikdy som rad burinu nevytrhaval, ale teraz uz vytrhavame i u susedov (ked sa nedivaju)
    perfektna vec!

• Ľahký. Šikovný. Za chvíľu sme mali plné vedro buriny.

Ostávajú trocha veľké diery, ale to je zanedbateľné mínus oproti efektivite práce s týmto pomocníkom. Vrelo odporúčam.

• , zakúpené v OK market

• Efektívna manipulácia a práca
    • Plastové držadlo,cena.

Mohol by byť lacnejší, ale nemusím sa zohýbať pri vytrhávani buriny ako doposial